CDA

Hier vindt u de kandidaten van het CDA voor de waterschapsverkiezingen. Meer weten over de standpunten? Bekijk dan de video of ga naar de website van CDA Waterschap Amstel, Gooi en Vecht.

Bekijk website CDA Waterschap Amstel, Gooi en Vecht

Lijsttrekker Wim Zwanenburg stelt zich voor in deze video.

Video geblokkeerd.

U kunt deze video niet bekijken omdat tracking cookies uit staan. Lees meer op de privacy- en cookiespagina.

Kandidaten
NummerVoorlettersVoornaamAchternaamWoonplaats
1 W.C. Wim Zwanenburg Naarden
2 A.A. Astrid Verweij-Bouwman Nieuwer Ter Aa
3 J. Jaap van As Huizen
4 T.E. Thijs Nell Muiden
5 C.W. Cor Veldhuisen Nigtevecht
6 R.J.T. Ron Wever Kortenhoef
7 N.P.M. Nico de Dood Waverveen
8 N.J. Nico de Jong Vreeland
9 M. Marten Meijer Blaricum
10 S. Steven Voorn Loosdrecht
11 A. Ahmet Yorulmaz Hilversum
12 C.G. Kees de Kok Huizen
13 H.H. Henk van den Broek Westbroek
14 J.A. Jan Renzenbrink Weesp
15 J. Jan Pieneman Loosdrecht
16 K.F. Katinka Hilders-van de Wetering Weesp
17 D.M.A. Daniel Dekker Amsterdam
18 G.A. Gerrit Jan van den Berkhof Breukelen
19 M.K. Menno Krijnen Hilversum
20 G. Gera Helling -Zeisseink Loenen aan de Vecht
21 N. Nahid Aoulad Bouchta De Kwakel
22 H.J.W. Erwin van den Berg Laren
23 A.R. Amandhalia Varenhorst-Nasserie Amstelveen
24 M.R. Maarten Stokhof Amsterdam
25 D.J. Dirk Jan Methorst Muiden
26 R. Ruben Woudsma Huizen
27 P.A.M. Petra de Groot Haarlem
28 C.P.J. Cornelis van Diest Muiderberg
29 M.K. Miriam van Straten-Nagel Weesp
30 C.M.A. Carel van Hest Laren
31 A.H. Lex van Drooge Amsterdam
32 Y.E. Ymkje van 't Riet-Meijer Kortenhoef
33 S.W. Sebastiaan den Bak Amsterdam
34 T.F.M. Tom Verlaan Kudelstaart
35 J.J. Jesse van Rooijen Naarden
36 R.H. Rutger Rebel Huizen
37 M. Martje Postma Amsterdam
38 P. Peter Roos Ouderkerk aan de Amstel
39 C.P. Kees Nelis Weesp
40 G.L. Loes Broer-Nieuwenhuis Naarden
41 J.J. Jaap Overbeek Kudelstaart
42 P. Paul Vuijst Naarden
43 L.C. Leen van der Pols Laren
44 M.P.H. Janneke de Graaff-Nijssen Diemen
45 M.F.J. Maximiliaan de Boer Laren
46 C.G. Clary Vos Huizen
47 A.M. Anne-Marie Worm-de Moel Muiden
48 R. Roelof de Vos Amsterdam
49 L. Jozef Badal Amsterdam Zuidoost
50 G.C.M. Gerard Korrel Ouderkerk aan de Amstel