Ons bestuur

Onze bestuurders bepalen wat er met het water in uw buurt gebeurt. Ze komen op voor de belangen van bewoners, maar ook voor landbouwers, natuur en bedrijven. Dit bestuur zit van 2019 tot 2023. Maak kennis met onze bestuurders.

Dijkgraaf en secretaris-directeur

Dagelijks bestuur

Het dagelijks bestuur heeft 4 leden.

Peter Smit

Peter Smit

Lid dagelijks bestuur - VVD
Bea de Buisonjé

Bea de Buisonjé

Lid dagelijks bestuur - PvdA
Sander Mager

Sander Mager

Lid dagelijks bestuur - Water Natuurlijk
Arjan van Rijn

Arjan van Rijn

Lid dagelijks bestuur - Ongebouwd

Algemeen bestuur

Het algemeen bestuur heeft 30 leden. Leden van het dagelijks bestuur zitten ook in het algemeen bestuur.

Gerard Aaftink

Gerard Aaftink

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter Bedrijven
Elmer Benjamin

Elmer Benjamin

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter ChristenUnie
Jennifer Bloemberg-Issa

Jennifer Bloemberg-Issa

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter Partij voor de Dieren
Jerry Braaksma

Jerry Braaksma

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter 50PLUS
Bea de Buisonjé

Bea de Buisonjé

Lid dagelijks bestuur - PvdA
Simon Deurloo

Simon Deurloo

Lid algemeen bestuur - PvdA
Pieter de Groene

Pieter de Groene

Lid algemeen bestuur - Water Natuurlijk
Marjolein Groot Koerkamp-Kappert

Marjolein Groot Koerkamp-Kappert

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter VVD
Leon Hielkema

Leon Hielkema

Lid algemeen bestuur - Bedrijven
Albert Hooijer

Albert Hooijer

Lid algemeen bestuur - Ongebouwd
Gerda Kool

Gerda Kool

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter Ongebouwd
Peter van der Kraan

Peter van der Kraan

Lid algemeen bestuur - Partij voor de Dieren
Friso van Lierop

Friso van Lierop

Lid algemeen bestuur - Partij voor de Dieren
Sander Mager

Sander Mager

Lid dagelijks bestuur - Water Natuurlijk
Hans Massop

Hans Massop

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter Natuurterreinen
Anne Mulder

Anne Mulder

Lid algemeen bestuur - Partij voor de Dieren
Renske Peters

Renske Peters

Lid algemeen bestuur - Water Natuurlijk
Matthijs Pontier

Matthijs Pontier

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter De Groenen
Marjolein Quené

Marjolein Quené

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter Water Natuurlijk
Mischa Rus

Mischa Rus

Lid algemeen bestuur - Bedrijven
Arjan van Rijn

Arjan van Rijn

Lid dagelijks bestuur - Ongebouwd
Niels van Rijswijk

Niels van Rijswijk

Lid algemeen bestuur - VVD
Agnes van Schendelen

Agnes van Schendelen

Lid algemeen bestuur - VVD
Ronald Schönberger

Ronald Schönberger

Lid algemeen bestuur - De Groenen
Peter Smit

Peter Smit

Lid dagelijks bestuur - VVD
Taco van Someren

Taco van Someren

Lid algemeen bestuur - VVD
Astrid Verweij-Bouwman

Astrid Verweij-Bouwman

Lid algemeen bestuur - CDA
Egbert de Vries

Egbert de Vries

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter PvdA
Gerjet Wisse

Gerjet Wisse

Lid algemeen bestuur - PvdA
Wim Zwanenburg

Wim Zwanenburg

Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter CDA

Jeugdbestuurder

Camil Mahdi

Camil Mahdi

Jeugdbestuurder